Sale!

WINDFORCE 215/55R17 98W CATCH POWER

4,440.00 ден 3,250.00 ден

За купување на комплет од 4 гуми, одберете 4.

За купување на само 2 гуми, одберете 2.

Монтажа и балансирање – Скопје – ГРАТИС.

Бесплатна достава – сите градови – ГРАТИС.

Спореди

Опис

Земја на потекло – Кина.

Прашања и информации  078 500 485

Цената се однесува за плаќање во готово, со вклучено монтажа и балансирање, или бесплатна достава до Вашиот дом.

Дополнителни информации

Производител

Сезона

,

Ширина

Профил

Дијаметар

Брзински индекс

Тежински индекс

Коментари и оценки

Сеуште нема коментари и оценки

Бидете први што ќе коментирате и оставите оценка за “WINDFORCE 215/55R17 98W CATCH POWER”